Süüa saab.... Ja kuigi alul oli meil plaanis Ann Ideoniga kohvikut pidada, siis nüüd on saatuse tahtel rooli hüpanud hoopis Riho HeinmetsRiho tehtud manti on Tallinnlased viimati saanud maitsta Von Krahli Aias ja eks teda ole mujalgi nähtud toimetamas, kuid Soomaal ja Sääsepirinal on see tema meeskonnal päris esimene kord inimeste vatsasid rõõmustada.


Kohvik "Magda" avab oma uksed kontserdipäeval kell 17.00 ja laseb rahval head ja paremat haugata seni, kui on, mida serveerida. Hommikusöögiks avame uksed taas pühapäeval alates 10.00.

Menüü ja joogikaardi täpsustame veidi enne kontserdipäeva. Kindel on, et letti pannakse värsket lesta, veist ja kikerhernekarrit. Lisaks on Kalamatsi kitsejuustu ja veel igasugu maitsvat manti.


Ühtlasi oleme tänulikud, kui panustate meie kokku veetud ja vaaritet kraamile selmet oma piknikukorviga tulla. Kogu tulu, mille me kontserdilt teenime paneme me järgmise aasta ettevalmistuste tarvis tallele ja sestap ei lähe midagi kuskile vasakule ära, vaid tuleb ringiga teie juurde tagasi : ) 

Aga samas - ega me kedagi ka ukselt tagasi saada, kui otsustate siiski kodus võileivad kaasa teha. Fotod: Gabriela Liivamägi, Kerli Sosi, Elo Uibokand, Marje Eelma, Kristina Orion, Liisi Peets, Sandra Urvak jpt.