Punase Raamatu Restoran on Soomaa geriljaköök. Mardu talu köögis saavad kokku looduskaitse, baltisaksa köögitantade pärimus, talupojatarkus ja ulmad sellest, kuidas maitseks rabapüü, kui ta poleks välja surnud... Ehk et patta läheb kõik, mida siinmail ajast aega söödud. Või see, mille me parasjagu kätte saame. Kartul välja arvatud.

Punase Raamatu Restorani menüü on salvav ja kompromissitu. Teie lauakatte määrame meie – tantsitame rabarberit pardiga ja peeti musta sõstraga. Sinu osaks jääb lõppeks vaid kaasa mõelda ja söögikorra järel näppe lakkuda ning kurvastada, et toit otsa sai. *Kolmekäigulise õhtusöögi hind on ca 30€ nina pealt.* Soovi korral saab ka väiksemad toidukorrad korraldada – vali enesele sobiv variant tellimisvormist. 

Punase Raamatu Restoran pesitseb enamasti Mardul. Suvel ka Karuskose talu suveköögis või seal, kus teile kõige paremini sobib ja eriti peen on see, kui toidu saaks valmis teha teiega koos samal ajal juttu puhudes!

Soovi korral võib toidukorvi Soomaa piires teile sobivasse kohta toimetada. Või tulla teie juurde koju - kasvõi Ruhnu või Äksi saarele, kui vaja on.

Ja kui soovi, siis võib toidu kõrvale Karuskosel ka matka korraldada, sauna kütta ja öömaja pakkuda >>>  

***Punase Raamatu Restoran avab Mardul uksed tellimise peale ja tuleb kokkuleppel sinna, kuhu soovite. Hea, kui leiad sööma tulles kampa vähemalt 10 inimest. Väiksemate gruppide puhul hind kokkuleppel.***

Email again: